Суббота, 20.04.2024, 18:55

Ахметовская сельская модельная библиотека

Пользователей: 0

Была  организована  встреча  с  любителями  театра.Приглашенные  являлись  участниками  самодеятельного  театра  Ахметовского  СДК.

Просмотров: 342 | Добавил: Администратор | Дата: 09.11.2019 | Комментарии (1)

Безнен   Эхмэт  халкы  шагыйрь -шагыйрэлэре  булган  халыкка  шигърияткэ  аеруча  караш  булырга  тиеш  кебек минемчэ,шулай ук  карашны  усеп  килуче  буынны    тэрбиялэу  безнен  бурыч. Авыл  китапханэсендэ  "Йорэк  сузе"  - дип  аталган  шигърият  кичэсе  узды.

Просмотров: 259 | Добавил: Администратор | Дата: 09.11.2019 | Комментарии (0)

Эхмэт  авыл  китапханэсендэ  Совет  гаскэрлэрен  эфганстаннан  чыгарунын  30  еллыгы  унаеннан  сугышчы - интернационалистлар  белэн  очрашу  утте.Анда Эфган сугышы ветераннары Вазыйх Ишмохэммэтов, Радик Хэммэдиев, Чечен Республикасында конституцион тэртипне саклауда катнашучылар Вадим Сафин, Ильшат Мохэрэмов чакырылды

Просмотров: 216 | Добавил: Администратор | Дата: 09.11.2019 | Комментарии (0)

Билеты.Online